Etlik Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat süreci iyi planlamayla birlikte sorunsuz geçecek bir işlemdir. Etlik şehirlerarası nakliyat hizmetleriyle birlikte güvenli ve kaliteli hizmet almak mümkündür. Şehirlerarası nakliyat hizmeti tüm Türkiye’ye verilir. Bu konuda verilen hizmetlerde evden eve nakliyat hizmeti sıklıkla alınan hizmetlerden birisidir. Başka bir ilden başka bir ile giden transfer sürecinde güvenli taşımacılık ilkesi ön planda yer alır. Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki alanda hizmet verilir. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde uzun yolculuklar hakimdir. Uzun yolculuk olduğu için bu konuda ekipler güvenli bir hizmet vermek için önlemler alır. Özellikle eşyaların zarar görmemesi ve hasar almaması için paketlemeler düzgün bir şekilde yapılır.

Şehirlerarası Nakliyat Nasıl Yapılır?

Etlik şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde daha düzenli bir çalışma sistemi için aşamalar takip edilerek ilerlenir. Bir ilden bir ile hasarsız bir şekilde eşyaların ulaştırılabilmesi için gereken önlemler alınır. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde şu aşamalar uygulanır.

  • İsteğe bağlı olarak eşyaların sigortası ilk etapta yapılır.
  • Nakliyat ekipleri belirlenen zamanda eşyaları teslim almak üzere gelir.
  • Eşyaların hasar ve zarar görmemesi için gereken paketleme işlemlerine geçilir.
  • Sökülmesi gereken eşyalar sökülür.
  • Daha küçük olan eşyalar koliye konur.
  • Eşyalar toplandıktan sonra sırayla araçlara yerleştirilir.
  • İlgili yere ulaştıktan sonra eşyaların boşaltımı yapılır.

Etlik şehirlerarası nakliyat işlemleri bu şekilde ilerler. Nakliyat hizmetlerinde ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti alınabilir. Eşyaların büyük olması veya apartmanda asansörün olmamasıyla birlikte eşyaların daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için asansörlü nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat İşlemleri Kaç Günde Sonuçlanır?

Etlik şehirlerarası nakliyat hizmetini alan müşteriler en kısa süre içerisinde eşyalarını teslim alabilir. Bu konuda gidilecek olan kilometre ve ilgili yerlerin uzaklığı durumun belirlenmesine yardımcı olabilir. Ancak şehirlerarası yolculuklar uzun olduğu için en fazla 3-4 iş günü içerisinde eşyalar yerlerine ulaştırılmaktadır. Bu konuda hizmet alırken belirlenen ve tahmin edilen sürelerde teslimat yapılmaya özen gösterilir. Müşteriler eşyalarının ne zaman gelebileceğini daha önceden öğrenebilir.

Güvenli Hizmet

Etlik şehirlerarası nakliyat hizmeti verilirken güvenlik ön planda yer alır. Bunun için firmanın içerisinde çalışan profesyonel ekipler müşterilere kaliteli hizmet sunar. Müşterilerin aldığı hizmetlerle birlikte eşyalara herhangi bir zarar gelmez. Uzun yolculuklarda araçların bakımı her zaman düzenli olarak yapılır. Bu konuda sefere çıkmadan önce her zaman son kontroller yapılarak yola çıkılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde müşterilere sigorta seçeneği de sunulmaktadır. Sigorta seçeneğiyle birlikte eşyalar ayrıca güvence altında tutulur. Eşyaların hasar alması durumunda ilgili masraflar sigorta tarafından karşılanır. İsteyen her müşteri etlik şehirlerarası nakliyat konusunda güvenli hizmeti alabilir. Ayrıca güvenli hizmet verilirken teslimatlar en hızlı şekilde yerine yerleştirilir. Müşterilerin mağdur olmaması ve teslimattan memnun olması için her türlü hizmet verilir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası nakliyatta yola çıkılmadan önce veya varışta eşyaların güvenli bir şekilde yerine taşınabilmesi için asansörlü nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Özellikle evin geniş balkonu veya geniş pencereleri bulunuyorsa asansörlü nakliyatla kısa süre içerisinde tüm eşyaları evinize alabilirsiniz. Asansörlü nakliyat hizmeti müşterilere zaman tasarrufu sağlar. Şehirlerarası nakliyat hizmetine dahil olarak bu hizmeti alabilirsiniz. Mobilya takımı, dolaplar ve daha birçok eşyayı bu yöntemle güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Bazı apartmanlarda asansör bulunmasına rağmen oldukça dar bir alan olabiliyor. Bu nedenle eşyalar sığmıyor ve taşınmasında güçlük çekiliyor. Merdiven boşluğunda eşyaların hasar almaması ve hızlı bir şekilde taşıma işlemlerinin yapılabilmesi için asansörlü nakliyat bazı durumlarda şart olabiliyor.