Evden Eve Nakliyatta Yapılan Hatalar

Birçok müşteri evden eve nakliyat sürecinde bilgisi olmadan işlem yapmak durumunda kalabiliyor. Özellikle müşterilerin bu konuda en sık yaptığı hatalardan birisi fiyat araştırması yapmadan hemen karar vermektir. Evden eve nakliyat süreci oldukça karmaşık ve zor bir süreç olarak görünebilir. Müşteriler bu durumdan ötürü dahi direk olarak ilk bulduğu nakliyat firmasıyla anlaşma yoluna gidebiliyor. Bu durumu engelleyerek iyice bir araştırma yaparak karar vermek gerekir. Nakliyat firmasından fiyat alırken hizmet detayları hakkında bilgi almalısınız. Paketleme hizmetinin ücretli olup olmadığını ve işçilik gibi hizmetlerin fiyatının ne kadar olduğu bilgisini almanız gerekir.

Yanlış Nakliye Firması Seçme

Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli hizmet veremeyen nakliyat firmalarını seçmek hayal kırıklığına neden olabilir. Nakliyat firmasını seçerken yeterince kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat etmek gerekir. Bunun gibi unsurlar göz ardı edilirse istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz artar. Maddi ve manevi açıdan zarar görmeden seçim yapmanız gerekir.

Yanlış Mevsimde Taşınmaya Kalkmak

Özellikle taşıma sürecinin daha kısa sürmesini istiyorsanız bahar aylarını tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Olumsuz hava koşullarında taşımacılık işlemleri daha yavaş ilerler. Birçok müşteri taşınma planlarını bahara doğru yapar ve rahat eder. Sizde bu fırsatı değerlendirerek kış mevsiminde değil yaz mevsiminde taşınma işlemlerini başlatarak daha güvenli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Nakliyat firmasının seçimine göre durumlar değişebilir.

Bu Makaleyi Paylaş

Comments (2)

 • Serdar Çarmık Cevapla

  Etlik bölgesinde faaliyet gösteren kaliteli firmaların başında gelmektesiniz.

  Ağustos 22, 2020 - 13:53
  • Şükrü Aksoy Cevapla

   Geri Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

   Ağustos 23, 2020 - 16:22

Yorum Yaz